~Anime - Kingdom~
~Anime - Kingdom~
~Anime - Kingdom~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Anime - Kingdom~

Forum Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Another day

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Izabella

Izabella


Mesaje : 24
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Another day   Another day Icon_minitimeSam Ian 22, 2011 10:55 pm

Am trantit usa de la detentie de perete atat de nervoasa incat imi venea sa omor pe prima persoana ce o vedeam.Am oftat punandu-ma pe catedra fara nici cel mai mic interes,stand picior peste picior si injurand in italiana de Doamne feri.
Sus In jos
Jasmine
Admin
Jasmine


Mesaje : 12
Data de inscriere : 21/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 12:32 am

Intru bombănind în sala de detenţie şi mă aşez în prima bancă de la fereastră privind plictisită în jur. Urăsc profesorii ăstia comunişti... N-am făcut nimic rău. Doar am bătut un băiat... mare scofală. Măcar să fie recunoscători că nu l-am băgat în spital.
Ei bine, o merita. Aşa o să înveţe sa-şi ţină mâinile acasă.
Sus In jos
https://anime-kingdom.niceboard.com
Izabella

Izabella


Mesaje : 24
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 12:34 am

Oftez dandu-ma jos de pe catedra si apropiindu-ma de ferestrele mari ale scolii.Ma rezem cu spatele de pervaz privind tavanul si injurand in gand atat de urat in italiana incat aveam un zambet pe buze pentru asta.Nu imi venea sa cred ca era sa omor pe cineva,dar asta e riscul meseriei daca lasi vampiri in scoala.
Sus In jos
Rin

Rin


Mesaje : 71
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 12:41 am

Pasesc inauntru calma. Nu voiam sa fiu acolo, desii meritam. Eram surprinsa ca nu m'au dat afara din scoala pentru ceea ce facusem. Ma asez intr'o banca si imi scot telefonul din buzunar, incepand sa textez.
Sus In jos
Kato

Kato


Mesaje : 99
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 12:44 am

Statea in ultima banca plictisit vazand pe toata lumea ce intra.Le privi pe fiecare in parte,apoi ofta recunoscand-o pe tipa din cimitir.
-Nu stiam ca fetele sunt asa de rele.spuse pe un ton plictisit si ridicandu-se din ultima banca luand-o spre catedra continuand sa le priveasca.
Sus In jos
Rin

Rin


Mesaje : 71
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 12:49 am

Il privesc urat pe tip insa apoi ma intorc spre el afisand un zambet slab.
Obisnuiestete. Aici nu esti in tabara. Toata lumea face ceva rau.
Sus In jos
Miho Suzu

Miho Suzu


Mesaje : 58
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 12:50 am

-Deschizand usa si intrand in incapere,avand o fata nu tocmai fericita,deoarce iubea detentile ,se aseza in ultima banca si privi pe fereastra ganditioare
Sus In jos
Kato

Kato


Mesaje : 99
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 12:52 am

-Mda..si eu ma bucur sa te revad.spuse ironic catre tanara ce tocmai ii comentase si asezandu-se la catedra.Dar nu ma asteptam sa fie atat de multe fete in detentie acum,macar eu stiu ca am facut ceva rau de am meritat dar voi.Voi ce ati fi putut face de sunteti aici?ca doar eu sunt dracu in perosana in ultimul timp.contnua pe un ton plictisit si facandu-i fetei cu ochiul.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 24
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 12:53 am

-Kato fa bine si tine-ti gura.spun catre baiat zambindu-i ironica apoi.Il cunoasteam de ceva vreme,dar nu se schimabse deloc de cand il stiam pana la urma.Si daca vrei sa stii asa pentru cultura ta generala nu uita ca nu esti singuru drac de pe aici si era sa omor pe cineva deaia sunt aici.
Sus In jos
Rin

Rin


Mesaje : 71
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 12:58 am

Scot limba la baiat.
I'am rupt bratul unuia, pe gagicasa am bagat'o in spital, pe fostul meu prieten l'am dar la varcolaci. Vrei sa continui?
Sus In jos
Kato

Kato


Mesaje : 99
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 1:00 am

-Da ,dar tu nu ai omorat trei persoane care iti erau colege si ai violat o fosta prietena iubito asa ca mai bine nu te pune cu mine.Si tineti limba in gura ca te las fara ea.continua amuzat de ce facuse fata,dar tot el era cel care facea mai multe tot timpul.
Sus In jos
Rin

Rin


Mesaje : 71
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 1:07 am

Da cum sa nu Scot iarasi limba la el, aplaudand cand am auzit ce a facut. Bravo. Spun ironica si iritata de cum imi spusese.
Sus In jos
Miho Suzu

Miho Suzu


Mesaje : 58
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 1:09 am

-Stand cu capul pe banca si ingnorand pe cei din jur,isi scoase telefonuf si citi cateva mesaje,dar erau multe de ceva vreme nu leam mai citit oricum erau doar niste mesaje
Sus In jos
Kato

Kato


Mesaje : 99
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 1:11 am

-Nu ma provoca ca sunt in stare sa fac orice mai ales sa violez,omor si sa musc fete de limba care nu inteles.Niciodata nu mia pasat de consecinte si nici acum nu imi pasa.spuse plictisit si trecandu-si limba peste buze,fatahabar nu avea cu cine se punea.
Sus In jos
Rin

Rin


Mesaje : 71
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 1:14 am

Bravo. Pun pariu ca ai experienta. Imi dau ochii peste cap, facand cateva mingiute de foc si jucand'uma cu ele.
Sus In jos
Miho Suzu

Miho Suzu


Mesaje : 58
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 1:16 am

-Acesta puandusi castile in urechii si acsultand muzica,in timp ce se viza ,visa la ceva
Sus In jos
Kato

Kato


Mesaje : 99
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 1:18 am

-Mda...foarte amuzant daca prin experienta intelegi violat c***e atunci da ai dreptate am experienta.Si ma bucur ca ai invatat sa tii limba in gura daca nu vrei sa te musc.spuse privind-o atent cu un regret in voce.
Sus In jos
Miho Suzu

Miho Suzu


Mesaje : 58
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 1:20 am

-Privindul pe baiat cateva momente,si dupa caeea punandusi capul pe banca din nou
Sus In jos
Rin

Rin


Mesaje : 71
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 1:21 am

Pshh...n'ai decat. Scot iarasi limba la el, ridicand o spranceana. Il credeam in stare de orice, dar ma plictiseam si aveam chef de joaca.
Sus In jos
Kato

Kato


Mesaje : 99
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 11:47 am

Schita un zambet in coltul gurii si ajunse langa ea prinzandu-i limba cu doua degete si privind-o in ochi.
-Chiar vrei lucrul acesta?intreba apropiindu-si chipul de ei.
Sus In jos
Rin

Rin


Mesaje : 71
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 12:05 pm

Ii arunc o privire gen 'pai si ce mai astepti?', din moment ce nu puteam vorbii.
Baiatu' stie sa se joace. Gandesc satisfacuta.
Sus In jos
Kato

Kato


Mesaje : 99
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 12:14 pm

-Stiu.spuse pe un ton soptit si muscand-o usor de limba.Nu ii dadu drumul sarutand-o apoi si jucandu-se cu limba ei.
Sus In jos
Rin

Rin


Mesaje : 71
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 12:45 pm

Raspund sarutului satisfacuta, schitand un zambet slab. Imi placea ca stia a se juca.
Sus In jos
Kato

Kato


Mesaje : 99
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 12:47 pm

Schita un zambet satisfacut cand fata ii raspunse la sarut,si isi puse mana pe talia ei,continuand sarutul.
Sus In jos
Rin

Rin


Mesaje : 71
Data de inscriere : 22/01/2011

Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 12:59 pm

Imi duc mainile in jurul gatului baiatului, tragand'ul mai aproape.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Another day Empty
MesajSubiect: Re: Another day   Another day Icon_minitime

Sus In jos
 
Another day
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Anime - Kingdom~ :: Academia :: Detentie-
Mergi direct la: