~Anime - Kingdom~
~Anime - Kingdom~
~Anime - Kingdom~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Anime - Kingdom~

Forum Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Printre Oameni...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Rin

Rin


Mesaje : 71
Data de inscriere : 22/01/2011

Printre Oameni... Empty
MesajSubiect: Printre Oameni...   Printre Oameni... Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 3:55 pm

Intru in club purtand o pereche alba de blugi si un maieu roz cu decolteu adanc. Ma asez la bar si comand un suc, privind oamenii din jur. Reuseam sa ma integrez deci nu isi daduse nimeni seama ca eram vampir.
Sus In jos
Jasmine
Admin
Jasmine


Mesaje : 12
Data de inscriere : 21/01/2011

Printre Oameni... Empty
MesajSubiect: Re: Printre Oameni...   Printre Oameni... Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 4:57 pm

Având în vedere că aveam nevoie de bani, m-am angajat într-un club ca şi chelneriţă.
Venise timpul să mă duc la muncă aşa că m-am îmbrăcat într-o fustă, un tricou şi o pereche de pantofi cu toc înalt şi am plecat.
În mai putin de zece minute am ajuns. Mi-am pus peste fustă un sort şi am început să iau comenziile celor de acolo.
Sus In jos
https://anime-kingdom.niceboard.com
Rin

Rin


Mesaje : 71
Data de inscriere : 22/01/2011

Printre Oameni... Empty
MesajSubiect: Re: Printre Oameni...   Printre Oameni... Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 5:30 pm

Inca imi astept sucul si oftez scurt, dar continui sa privesc in jur de parca ma uitam dupa cineva.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Printre Oameni... Empty
MesajSubiect: Re: Printre Oameni...   Printre Oameni... Icon_minitime

Sus In jos
 
Printre Oameni...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Anime - Kingdom~ :: Orasul :: Club-
Mergi direct la: