~Anime - Kingdom~
~Anime - Kingdom~
~Anime - Kingdom~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Anime - Kingdom~

Forum Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Doar un dus

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Izabella

Izabella


Mesaje : 24
Data de inscriere : 22/01/2011

Doar un dus Empty
MesajSubiect: Doar un dus   Doar un dus Icon_minitimeDum Ian 23, 2011 8:54 pm

Am intrat val vartej in baie privind in jur.Bine ca era gol,mam indreptat spre o cabina de dus dand drumul la apa calda si dandu-mi hainele jos ramanand in lenjerie intima.Nu ma mai stresam sa inchid usile cabinei ca oricum nu imi pasa in acel moment.Am icnint incet cand am simtit apa calda pe taietura de pe abdomen apoi mi-am muscat buzele injurand in italiana de Doamne feri.
Sus In jos
Moon princess

Moon princess


Mesaje : 1
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Pe luna

Doar un dus Empty
MesajSubiect: Re: Doar un dus   Doar un dus Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 10:15 pm

Incerc sa sa-mi curat rana de sange, lasand in urma scrasnetele dintilor. Ma doare faptul ca ma tradat intr-un asemenea hal. Nici nu pot concepe sa nu ma despart de o asemenea persoana complet nebuna. Acum ca s-a descarcat infigandu-mi cutitul in abdomen, sper ca se simte mai bine. Mare greseala fac parintii ca n-o duc la un psihiatru. E complet nebuna.
Usturimea ce-mi provoaca apa calduta pe rana, ma fac sa tip. Sper doar ca nimeni sa nu fie prin preajma si sa ma auda. Insa, din nefericire cativa pasi se aud venind de pe hol. O, nu! Trebuie sa ma ascund. Dar unde?! O umbra intunecata se rasfrange pe geamul aburit al baii. Nu se poate asa ceva! Cum de m-a gasit intr-un timp atat de scurt?...
Sus In jos
 
Doar un dus
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Anime - Kingdom~ :: Caminul :: Baile-
Mergi direct la: