~Anime - Kingdom~
~Anime - Kingdom~
~Anime - Kingdom~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Anime - Kingdom~

Forum Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ora de romana

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Izabella

Izabella


Mesaje : 24
Data de inscriere : 22/01/2011

Ora de romana Empty
MesajSubiect: Ora de romana   Ora de romana Icon_minitimeSam Ian 22, 2011 8:06 pm

Numai ce intrasem in scoala,la fel de plictisita ca in fiecare zi.Privesc liceul de afara si ma indrept cu pasi lenti spre intrare fiind in intarziere.Oftez aranjandu-mi camasa alba care era deschisa la primii trei nasturi si ajung pe holurile pustii ale liceului cu un etaj mai jos de clasa in care aveam ore.Mergeam linistita pe holuri fara sa ma uit si pe unde merg,de parca asta mai conta in momentul de fata.
Era liniste,asta fiind ca toata lumea deja era la ore doar eu ma plimbam de nebuna pe holuri fara sa ma grabesc sa ajung si pe la ora.Ajung intr-un final in fata clasei dar ma rezem cu spatele de perete simtind o durere idioata de cap din cauza ca nu vanazem.
Sus In jos
Nate

Nate


Mesaje : 3
Data de inscriere : 22/01/2011

Ora de romana Empty
MesajSubiect: Re: Ora de romana   Ora de romana Icon_minitimeSam Ian 22, 2011 8:14 pm

Am ieșit din cancelarie având catalogul în mâna dreaptă. Mă angajasem abia cu câteva zile în urmă ca profesor de română. Merg încet pe holuri neavând niciun chef să predau astăzi.
Când să intru în clasă, lângă ușă, o fată era rezemată de perete. Mă apropii de ea privind-o câteva clipe, după care începând să vorbesc.
-Te simți bine?
Probabil ca era slăbita deoarece nu se hrănise zilele astea, având în vedere că e un vampir.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 24
Data de inscriere : 22/01/2011

Ora de romana Empty
MesajSubiect: Re: Ora de romana   Ora de romana Icon_minitimeSam Ian 22, 2011 8:37 pm

Am tresarit incet ridicandumi privirea avand ochii rosi,miam inchis ochii oftand. -mda..se putea si mai bine,ar trebui sa pleci daca nu vrei sa fi ranit.spun pe o voce rece privindul simtind setea.
Sus In jos
Nate

Nate


Mesaje : 3
Data de inscriere : 22/01/2011

Ora de romana Empty
MesajSubiect: Re: Ora de romana   Ora de romana Icon_minitimeSam Ian 22, 2011 8:45 pm

-Nu-mi fac griji pentru mine. Oricum nu aș putea pății nimic. spun schiţând un zâmbet în colțul gurii.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 24
Data de inscriere : 22/01/2011

Ora de romana Empty
MesajSubiect: Re: Ora de romana   Ora de romana Icon_minitimeSam Ian 22, 2011 8:50 pm

-sunt Iza,ma prezint schitand un zambet.Ar trebui sa iti pese de viata ta mai mult de cat imi pasa mie sa te omor.spun privindul atenta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ora de romana Empty
MesajSubiect: Re: Ora de romana   Ora de romana Icon_minitime

Sus In jos
 
Ora de romana
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Anime - Kingdom~ :: Academia :: Clasele-
Mergi direct la: